bgz
12 اسفند 1401 - 16:10

منتظر وعده مسئولین در برقراری پروازهای فرودگاه پارس آباد هستیم

پارس آباد - امام جمعه شهرستان پارس آباد گفت: منتظر عملیاتی شدن هرچه سریع‌تر وعده مسئولین استان در خصوص برقراری پروازهای روزانه فرودگاه پارس آباد هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام علی‌اکبر باقری بنابی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان پارس‌آباد با اشاره به وعده مسئولین استان اردبیل در خصوص عملیاتی شدن برقراری پروازهای روزانه فرودگاه پارس آباد، اظهار کرد: با تقدیر از استاندار اردبیل به دنبال ارتقای فرودگاه پارس آباد و برقراری پروازهای روزانه این فرودگاه به مقصد تهران تا پایان سال جاری امید است هرچه سریع‌تر عملیاتی شود.

وی خاطرنشان کرد: مقرر شد با پیگیری استاندار اردبیل مشکلات سوختگیری این فرودگاه هم برطرف شود که با عملیاتی شدن هر چه سریع‌تر این خواسته عمومی مردم توسعه را در پارس آباد شاهد خواهیم بود.

امام جمعه شهرستان پارس آباد با بیان اینکه یکی از مهمترین علائم طلاق، جدایی و از هم پاشیدگی خانواده نبود محبت در بنیان خانواده است، گفت: وفاداری یکی از شاخص‌ترین ویژگی حضرت زهرا (س) بود و وفاداری زوجین در خانواده صبر و محبت‌ها را تقویت می‌کند.

باقری بنابی با اشاره به شنبه ۱۳ اسفند سالگرد ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، بیان کرد: روحیه شهادت طلبی و شهادت، شجاعت، ولایت مداری و بصیرت نمونه‌های از ویژگی حضرت علی اکبر (ع) بود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد ادامه داد: جوانان ما باید زندگی و سیره حضرت علی اکبر (ع) را الگو عملی زندگی خود قرار دهند.

باقری بنابی با اشاره به ۱۵ اسفند روز درختکاری و تاکید بر توسعه فضای سبز، نگهداری از پارک‌ها، مراتع و جنگل‌ها تصریح کرد: فرهنگ کاشت درخت و درختکاری باید در جامعه نهادینه شود.

وی با دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی، تاکید کرد: تقوای الهی زمینه سعادت دنیا و آخرت و دستیابی به سعادت واقعی در رعایت تقوای الهی است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1070190