bgz
12 اسفند 1401 - 14:19

حال دانش آموزان اصلاندوزی مساعد است/۴۸ دانش آموز مصدوم حادثه

اصلاندوز- مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل گفت: کادر آموزشی و دانش آموزان یک مدرسه در اصلاندوز دچار مسمومیت شده و راهی مراکز درمانی شدند.

علی محبوبی پور در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: مسمومیت کادر مدرسه و دانش‌آموزان در یک مدرسه اصلاندوز گزار شد که در حال حاضر حال همه مصدومان مساعد است.

وی خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان و کادر این مدرسه با استشمام بوی نامطبوع، احساس سوزش در گلو و سستی مواجه شدند که بلافاصله توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافتند.

محبوبی‌پور گفت: روز گذشته در مدرسه دخترانه راه زینب (س) اصلاندوز دانش‌آموزان و کادر این مدرسه با استشمام بوی نامطبوع، احساس سوزش در گلو و سستی مواجه شدند که بلافاصله پس از این اتفاق، همه افرادی که احساس مسمومیت داشتند توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی افزود: تا به این لحظه ۴۸ دانش‌آموز و یک نفر کادر مدرسه در این حادثه دچار مسمومیت شده‌اند که حال تمامی این افراد در حال بازگشت به شرایط عادی بوده و خوشبختانه اتفاق حادی رخ نداده است.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل در خصوص وضعیت دانش‌آموزان مسموم شده در شهر اردبیل نیز تصریح کرد: خوشبختانه اکثر این دانش‌آموزان پس از بهبودی از مراکز درمانی و بیمارستان‌ها ترخیص شدند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1069774