bgz
16 بهمن 1401 - 19:30

بصیرت ملت ایران مانع اجرای نقشه‌های شوم دشمنان است

اردبیل - فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: بصیرت و دشمن شناسی مردم ایران همواره مانع از اجرای نقشه‌های شوم استکبار جهانی در داخل ایران شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامحسین محمدی اصل بعدازظهر یکشنبه در یادواره شهدای بخش اظهار کرد: امام راحل به کشور ایران، اسلام و مسلمانان عزت و عظمت داد و دست استکبار و طاغوت را برای همیشه از ایران قطع کرد.

وی با اشاره به اینکه دشمن همواره از غیرت و عظمت ملت ایران در هراس و واهمه است، خاطرنشان کرد: یادواره‌های شهدا پیام رسان آرمان و اهداف شهدا هستند و این کم‌ترین کاری است که می‌توانیم برای بزرگداشت و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا انجام دهیم.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل رشادت‌های رزمندگان قصابه در عملیات والفجر ۸ را یادآور شد و بیان کرد: عملیات والفجر ۸ یکی از عملیات‌های مهم و حساس در دوران دفاع مقدس بود و این عملیات به دلیل رشادت‌های رزمندگان، خداباوری و جنگ شجاعانه آنان که نیروهای بسیاری از بخش قصابه در آن حضور داشتند نمایشی از اقتدار ایران در هشت سال جنگ تحمیلی بود.

محمدی اصل گفت: امروز جنگ نرم از جنگ تن به تن و فیزیکی سخت‌تر است چرا که دشمن تمام توان و هزینه خود را برای گسترش این جنگ گذاشته است.

وی با اشاره به وصایای شهدای با محتوای پشتیبانی از ولایت فقیه، امام و رهبری افزود: ولایت ستون خیمه اسلام است و عامل اتحاد و وحدت و یکپارچگی در بین ملت‌های مسلمان است.

وی تصریح کرد: دشمنان با هر روشی بود در فتنه اخیر تلاش کردند جشن پیروزی ۴۴ سالگی انقلاب برگزار نشود ولی با بصیرت مردم انقلابی ایران اسلامی نقشه‌هایشان نقش بر آب شد.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: امروز هدف فضای مجازی و شبکه‌های دروغین دشمنان که از خارج از کشور مدیریت می‌شوند مسموم کردن فضای جامعه با هدف از بین بردن ایمان و اعتقاد مسلمانان است.

محمدی اصل اظهار کرد: استکبار از ترویج اسلام در سراسر دنیا هراس دارد اما تدابیر حکمیانه و روشنگر مقام معظم رهبری و ایمان راسخ و اعتقاد قلبی ملت ایران آتش فتنه را خاموش کرد.

وی با بیان اینکه واقعیت‌های دوران دفاع مقدس و خاطرات، پیام، آرمان و اهداف شهدا نباید مغفول بماند، گفت: جنگ یک گنجینه عظیم است چرا جنگ ایران را قوی کرد و پیشرفت‌های بزرگی از اول انقلاب داشته ایم و باید در مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشور به خوبی تبیین شود.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با بیان اینکه تروریست نامیدن سپاه توسط پارلمان اروپا یک اشتباه تاریخی از سوی این پارلمان است، گفت: تلاش دشمن ضربه زدن به انقلاب اسلامی است و سپاه بهانه است چرا که سپاه یک نیروی مردمی و الهی است و برای خدمت رسانی به مردم تا جان در بدن دارد تلاش خواهد کرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1020927