bgz
03 بهمن 1401 - 01:09

بالندگی و توسعه متوازن با مدیریت علمی محقق می‌شود

اردبیل - رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: حرکت مدیریت شهری به سمت بالندگی و توسعه متوازن با مدیریت علمی محقق می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر سیدمحمد سیدهاشمی در آئین افتتاحیه مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اردبیل ضمن محکوم کردن حرکت مغرضانه، ناشیانه و اقدام غیرقانونی اروپایی‌ها در خصوص صدور قطعنامه ضد ایرانی علیه سپاه معظم انقلاب اسلامی ایران گفت: اگر امروز سردمداران ناشی این قائله در ارتباط با جایگاه سپاه معظم در نزد مردم ایران و توازن قوا در نظم بین الملل که تحت تأثیر القائات رژیم منفور و منحوس صهیونیستی، سلطنت طلبان متوهم و منافقان وطن فروش قرار گرفته قطعنامه صادر کردند، تحقیق و پژوهش می‌کردند هیچ وقت به این چنین تصمیمات شیطانی دست نمی‌زدند.

سیدهاشمی ضمن محکوم کردن تصمیمات ریاکارانه اروپایی‌ها که نشان از ناکامی و استیصال دشمن در برهم زدن استقلال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است؛ گفت: ما باور داریم هر گونه تصمیمات شیطانی با وعده خداوند «مکرو و مکرالله والله خیرالماکرین» با شکست مواجه خواهد شد و روز به روز وحدت و مودت بین مسئولین و مردم و سپاه تقویت می‌شود.

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اردبیل صبح امروز در آئین افتتاحیه این مرکز اظهار کرد: حرکت مدیریت شهری به سمت بالندگی و توسعه متوازن با بهره‌گیری از مطالعات روز، دانش تخصصی، داشتن نگاه آماری و تحلیلی و در یک کلام «مدیریت علمی» محقق می‌شود.

وی افتتاح مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اردبیل را اقدامی مؤثر و مهم در توسعه مدیریت شهری اردبیل توصیف کرد و افزود: متأسفانه بسیاری از تصمیم گیری‌ها و قانون گذاری‌ها در زمینه مسائل شهری به دلیل نداشتن مطالعه دقیق و کاربردی خسارات اقتصادی و اجتماعی فراوانی در پی داشته اند و با گلایه‌ای به حق شهروندان مواجه بوده‌ایم.

سیدهاشمی با بیان اینکه ارتقای سطح بهره‌وری طرح‌ها و برنامه‌های شهری در گرو بررسی دقیق آماری و نگاه تحلیلی است گفت: پایبندی به اصول علمی در کنار استفاده حداکثری از ظرفیت‌های انسانی و طبیعی زمینه‌ساز رضایتمندی شهروندان و توسعه پایدار شهری است و مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اردبیل با تمام توان در این راستا حرکت می‌کند.

وی با تاکید بر شناسایی و اولویت‌بندی نیازهای شهروندان با استفاده از ظرفیت متخصصان، نخبگان و صاحبنظران شهر خاطرنشان کرد: مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اردبیل با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری ضمن تقویت نظارت علمی و ارتقای شفافیت، مقابله هوشمندانه با فساد را رقم می‌زند تا شاهد رشد کمی و کیفی خدمات رسانی به شهروندان اردبیلی باشیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 991803